Užitečné aplikace, školení a služby

Z rozhovorů s mými klienty vyplynulo, že by rádi začali používat různé jednoduché aplikace či školení pro zlepšení jejich každodenní práce. Jenže ouha! Nevědí jaké a nevědí, kde je získat.

Budu proto stránku aplikací postupně doplňovat o zajímavé produkty, které usnadní a zpříjemní Vaši práci.

Obsah:

Prodej, komunikace a organizace | Tvorba webu | Vychytávky a udělátka | Služby

 


Prodej, komunikace a organizace

Smartemailing

E-mail marketing není pouze o rozesílání newsletteru. Efektivní e-mail marketing za Vás pracuje automaticky. Odesílá různě načasované informace, automaticky komunikuje se zákazníkem a je propojitelný s dalšími programy, jako je CRM Anabix, automatická fakturace Fapi či provizní systém AffilBox. Navíc lze pomocí API SmartEmailing propojit i s jinými programy.

E-mail marketing nejen šetří Váš čas, ale také zajistí, aby na Vás zákazníci nezapomněli. Program pracuje v českém jazyce, je podpořen přehlednou nápovědou a 7denním e-mailovým kurzem. Nekupujete zajíce v pytli. Celý systém je možné vyzkoušet na 14 dní zdarma.

 
Fapi

Automatizovaný prodejní systém, který vystaví fakturu a ohlídá její splatnost. Po zaplacení zašle potvrzení o platbě, a pokud je to potřeba, rozešle i případné upomínky.

Poskytuje a umožňuje: prodejní formuláře, okamžité platby kartou, automatické zaslání produktu po zaplacení, párování plateb s fakturami, automatické upomínky e-mailem a SMS, pravidelnou fakturaci a splátky. Navíc umožní propojení se SmartEmailingem, s CRM Anabix a s provizním programem AffilBox.

Program pracuje v českém jazyce, je podpořen přehlednou nápovědou a celý systém je možné vyzkoušet na 30 dní zdarma.

 
anabix

Jednoduché a kvalitní CRM. Měl jsem možnost vyzkoušet několik různých systémů, ale až Anabix se ukázal jako ten správný systém pro malé a střední firmy. Je jednoduchý, přehledný a dobře ovladatelný. Nemá v sobě nic zbytečného, ale na druhou stranu má v sobě vše potřebné. Je jednoduše propojitelný se SmartEmailingem, s automatickou fakturací Fapi a s provizním programem AffilBox.

Program opět pracuje v českém jazyce, je podpořen přehlednou nápovědou, a navíc ho můžete testovat 30 dní zdarma.

 
Affilbox

Jednoduchý provizní systém AffilBox je nástrojem pro vytvoření sítě partnerů, kteří propagují a nabízejí Váš produkt. Je vhodný jak pro e-shop, tak i pro prodej e-booku.

Pouze minimum obchodníků využívá provizní systém. To je velká škoda, protože v současné době provizní systém nabízí ideální způsob, jak předběhnout konkurenci.

AffilBox je jednoduše propojitelný se SmartEmailingem, s CRM Anabix, s automatickou fakturací Fapi a s množstvím e-shopů.

 
Kniha affiliate marketing

První kniha o affiliate marketingu pro obchodníky. Praktický návod pro všechny, kdo chtějí vybudovat armádu obchodníků,  kteří budou prodávat za ně, a nemají víc než hodinu týdně.

Kniha je určena pro  majitele malých a středních e-shopů, kteří cítí, že klasické metody získávání zákazníků (SEO, PPC, e-mailing) už nestačí a chtějí zkusit něco dalšího. Pro lektory online vzdělávacích kurzů. Pro prodejce služeb po Internetu. Pro affiliate manažery, kteří se chtějí naučit pokročilým technikám affiliate marketingu.

 
Affiliate Academy

Affiliate Academy je unikátní a komplexní kurz, ve kterém vás naučím, jak efektivně využívat affiliate marketingu a vytěžit z něj tak maximum.

Jedná se o kurz, kde každý týden obdržíte jedno video, které má 15-20 minut, které se zabývá oblastí na které je třeba zrovna zapracovat. Těchto videí je připraveno celkem 12 a každé se zaměřuje na některou z konkrétních oblastí affiliate marketingu.

 
toggl

Měření času stráveného nad zakázkami a nad projekty. Program je jednoduchý, efektivní a velice oblíbený. Lze ho používat jak zdarma, tak i v placené verzi, která se liší v množství nabízených funkcí. Program komunikuje anglicky.

Program je k dispozici i v mobilní verzi.

 
primaERP

Měření času stráveného nad zakázkami a nad projekty. Na rozdíl od jednoduchého programu Toggl je o něco málo složitější. Nabízí více možností pro měření a nastavení úkolů. Má propracované filtrování a cenotvorbu. Výhodou je české prostředí a používání zdarma až pro tři uživatele.

Program je k dispozici i v mobilní verzi.

 
Trello

Organizace úkolů pro jednotlivce i skupiny. Program má poměrně rozsáhlé možnosti způsobu zápisu informací o úkolu. I přesto je jeho užívání velmi jednoduché a intuitivní. Program lze využívat zdarma i v placené verzi.

Program je k dispozici i v mobilní verzi.

 


Tvorba webu

WEDOS webhosting

Kvalitní český webhosting. Oblíbený, bezproblémový a vyzkoušený webhosting pro uživatele WordPressu, ale i jiných redakčních systémů.

Mimo webhostingu jsou nabízeny služby: doménywebhostingvirtuální serverydedikované serveryWEDOS Disk.

 
Pište jako copywritter

Je to jednoduché. Pokud chcete mít úspěšný web, zajistěte mu lákavý obsah. Prostřednictvím této audioknihy budete o praktickém copywritingu vědět více než 95 % Vaší konkurence. Doslova jeho kouzlu propadnete.

 
MioWeb

Web rychle a jednoduše. Zvládáte základy WordPressu? Potřebujete rychle vytvořit web, který budete spravovat vlastními silami? MioWeb Vám umožní rychle a efektivně vytvořit moderní web. MioWeb navíc podporuje propojení se SmartEmailingem a s FAPI.

Je vhodný pro firemní i osobní stránky, blogy, prodejní stránky, kampaně, webinářové stránky, infopodnikatelské weby, registrační stránky, členské sekce, obsahové stránky. Navíc je vše plně responzivní (zobrazuje se i na mobilních zařízeních).

 
Envato Market

Více než 4,5 milionu digitálních produktů vytvořených globální komunitou designérů, vývojářů, fotografů, ilustrátorů a výrobců.

envatomarket


Šablony
webů a e-mailů.
Grafika pro internetové podnikání. Loga, ikony a pozadí.
Fotografie pro internetové podnikání. Levně a v rozlišení pro web.

 
 
 


Webové vychytávky a udělátka

Leadbox

LeadBox je mírnější formou vyskakovacích oken pro získávání e-mailových adres. Leadbox se ukazuje jako lišta s nadpisem na okraji okna. Po kliknutí, nebo po uplynutí stanovené doby, se vysune a upozorní tak sama na sebe. Není to zdaleka tak agresivní, jako klasické pop-up okno, které vás totálně vyruší při čtení nebo brouzdání po webu.

Na LeadBoxu je skvělé to, že jej návštěvníci vidí po celou dobu, jak visí připoután k okně prohlížeče. Po stanovené době se jen velmi nenásilným způsobem vysune a řekne návštěvníkovi svou zprávu.

Navíc je připraven na propojení se SmartEmailingem.

 
Smartsupp

Smartsupp je celkem normální live chat, kterých je na webu k dispozici velké množství.

Má však dvě zajímavé výhody:

  1. Komunikuje v češtině. A to včetně administrace.
  2. Je k dispozici jak v placené verzi, tak ve verzi zdarma.

 
 


Služby

easytask

Outsourcingový portál nabízející služby externích IT firem, grafiků, marketérů, copywriterů a dalších specialistů. Pokud potřebujete pomoci s realizací Vašich projektů, využijte EasyTask vyhledáním mikroslužby či zadejte poptávku po konkrétní práci. Vše přehledně v českém jazyce.

 
Na volné noze

Katalog nezávislých českých profesionálů, živnostníků a drobných podnikatelů. Jednoduché třídění, přehledné profily.

 
 


Ing. Jiří Najman
marketing prakticky a jednoduše

Komentáře

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blog

10 otázek marketingového plánu

Získejte zdarma efektivní postup, jak vytvořit marketingový plán v malých a středních firmách:

  • naučte se krok za krokem tvorbu marketingového plánu,
  • objevte, co je důležité a čemu se přednostně věnovat,
  • uplatněte marketingové postupy na vás a vaši firmu.
  • řešte jen to, co je třeba řešit.