Reference

Michal Cvrček

projekt Dostaň se do formy
www.dostansedoformy.cz

S panem Najmanem jsme spolupracovali na infoproduktu DSDF. Díky jeho znalostem a zkušenostem v oblasti marketingu, WordPressu a všech programů od Smart Sellingu jsme dotáhli projekt do úspěšného konce. Jeho nasazení a schopnosti byly vynikající. Plně se ztotožnil s projektem a sám projekt inovoval.

Pokud jste infopodnikatel a chcete mít úspěšný projekt, tak pan Najman je ten správný člověk pro Vás.

Petr Kindl

Apollo Multimedia s.r.o. – IT služby a vývoj SW
www.apollo-multimedia.cz

Pan Najman je osobnost, která dokáže dílčí problémy vidět celistvě a s nadhledem zároveň však s neuvěřitelným smyslem pro detail.

Kolegiální člověk s vrozenou autoritou. Je radost pracovat pod jeho vedením a být součástí týmu.

Veronika Bučková

Zboží360.cz – 360° produktové fotografie
www.zbozi360.cz

Jmenuji se Veronika Bučková a jsem spoluzakladatelka firmy Zbozi360.cz.

Fotíme pro eshopy 360° produktové fotografie a animace.

Měli jsme potíže s nastavením automatického e-mailingu a CRM správy zákazníků.

Díky spolupráci s panem Najmanem, se nám podařilo tyhle aspekty zvládnout a přinášejí nám kýžené ovoce. Například otevíratelnost mailu máme 55% a počet prokliků je 36%. Děkuji i za pomoc nad rámec zadání a odhalení marketingových nedostatků, které jsme přehlíželi.

Pokud hledáte experta s přátelským přístupem a profesionálním výstupem, jste tu správně. Doporučuji kontaktovat pana Najmana a přesvědčte se sami.

Jan Duffek

Darkmay s.r.o. – Systém pro cestovní agentury
tel. 480 002 526, jan.duffek@darkmay.cz

Dobrý den pane Najmane,

chtěl jsme Vám poděkovat a napsat, že to co děláte, děláte dobře a držím Vám palce. Rád čtu Vaše posty a v mnohém mě inspirují. Je dobré, že to berete z praktického hlediska, internet je zaplevelený teoriemi :)

Díky a přeji Vám hezký den.

Dana Appeltová

PESOS o.p.s. – Pomáháme opuštěným psům a kočkám z útulků
www.umsemumtam.cz/vyzvywww.pesos.cz

Děkujeme za pomoc panu Najmanovi a za spoustu cenných rad a poznatků, které nám pomohou v naší budoucí práci. Také díky za jeho čas, který věnoval prostudování našich podkladů a vypracování marketingového plánu.

Bylo to pro nás velmi přínosné a obohacující.

Tomáš Neubauer

kreativní grafik a designér
navolnenoze.cz/prezentace/tomas-neubauer

Pro pana Ing. Jiřího Najmana jsem připravoval prezentační materiály (plakát a leták) pro jednoho z jeho klientů. Zadání bylo jasné a zcela srozumitelné. Velmi jsem ocenil, že veškerý grafický styl a design materiálů nechal zcela na mne. Za tuto důvěru, která se v dnešní době moc často nevidí, moc děkuji.

Těším se na další spolupráci a pana Najmana mohu jen doporučit.

Irena Poláková

freelancer
http://cz.linkedin.com/in/irena-poláková-b3483a47

Jiří je odborníkem na marketing, kromě teoretického zázemí má i praktické zkušenosti z různých projektů. Podle něj má marketing v první řadě sloužit lidem a jejich každodennímu byznysu. Práce s ním na projektech mne obohacuje.

Oceňuji jasné zadání a zároveň prostor pro uplatnění mých vlastních myšlenek a kreativity.

Vlastimil Kaplan

informační architekt, XERTEC a.s.
www.xertec.cz

Mnoho let jsme s Jiřím spolupracovali na rozvoji IT služeb v oblasti marketingu a obchodní podpory ve společnosti XERTEC a.s. Po celou dobu spolupráce jsme intenzivně komunikovali a vytvářeli specifikace pro vývoj nových služeb. Na základě požadavků jsme vybudovali e-shop řešení, vytvořili jsme centrální katalog produktů a další řešení.

Celou dobu naší spolupráce hodnotím jako vysoce profesionální a velmi produktivní. Požadavky, které jsem od Jiřího obdržel, byly přesné a odůvodněné.

Martin Humpolec

DIGI TRADE, s.r.o.
http://cz.linkedin.com/in/martinhumpolec

Jiří Najman má široký tržní přehled i vědomosti o všem, co souvisí s marketingem, a mnohem víc. Je důvěryhodný a spolehlivý, rád s ním budu kdykoli znovu spolupracovat.

Martin Krupička

výzkumný pracovník v Centru teoretické chemie, Ruhr-Universität Bochum
http://de.linkedin.com/in/krupickam/cs

Při vývoji webového rezervačního systému byl Jiří zodpovědný za specifikaci požadavků a zastával pozici projektového manažera. Oceňuji zejména jeho komunikační dovednosti, když zprostředkovával často protichůdné postoje zákazníka a programátorů.

Díky jeho osobnosti byl web úspěšně dokončen za oboustranné spokojenosti.

Petr Beneš

systémový architekt, Vodafone Czech Republic a.s.
http://cz.linkedin.com/in/petr-beneš-416b433/cs

Jiří Najman je člověk, který založil a vybudoval kajakářskou školu na zelené louce. Jeho autorita a zkušenosti byly pro celý byznys klíčové. Měl jasnou vizi, kam by se měl vývoj školy ubírat – jako přátelské místo, kde se mohou klienti učit o bezpečném kajakářství se zodpovědností vůči sobě i ostatním.

Jiří byl schopen svou vizi realizovat po řadu let, a také založil komunitu bývalých klientů, kteří jsou stále ve spojení a pádlují společně.

Magda Hnátková

inženýrka technické podpory, Ariba Czech s.r.o.
https://cz.linkedin.com/in/magdahnatkova/cs

Jiří Najman dokázal rozjet úspěšnou kajakářskou školu, která přitáhla mnoho lidí. Je vždy přátelský a vstřícný k novým klientům. Nejen pro jeho dovednosti, ale také pro důraz na bezpečnost a organizační schopnosti si brzy získal obrovský respekt u ostatních.

Jeho individuální přístup ke každému klientovi pomáhá všem cítit se dobře a těšit na další výlet.